31
Maj
2017
0
kolejne etapy rozwoju biznesu online

Nie przeskakuj kolejnych etapów rozwoju biznesu online

Błąd, który dosyć często popełniamy zaczynając prowadzenie biznesu to przeskakiwanie kolejnych etapów rozwoju biznesu. Budując go powinniśmy z dużą cierpliwością skoncentrować się na działaniach, które w danym momencie są najbardziej pożądane. Czasami jesteśmy w stanie zafiksować się na budowaniu lejka sprzedażowego zamiast złapać po prostu za telefon i umówić się na spotkanie z klientem...

Obejrzyj nagranie, w którym opowiadam:

- o trzech kolejnych etapach rozwoju biznesu online i na co należy zwrócić uwagę na każdym z etapów.

- o tym dlaczego tak ważne jest przetestowanie naszego produktu z pierwszą (niekoniecznie dużą) grupą odbiorców.

- kiedy możemy myśleć o skalowaniu biznesu.

 

Nie przeskakuj kolejnych etapów rozwoju biznesu online

Jeśli  chciałabyś stworzyć swoją własną stronę w oparciu o archetyp swojej marki, która będzie Ci pomagać w zdobywaniu nowych klientów zapisz się na bezpłatny webinar: "Jak zbudować prostą i pasującą do Twojej marki stronę wizytówkę, która pomoże Ci zarabiać kiedy startujesz z biznesem online. ", który odbędzie się we wtorek 20.06.2017 o godz.10.00.

Jeśli spodobało Ci się nagranie Cyfrowy launch z IKIMASĄ  to zapraszam do grupy na Facebooku Cyfrowe Nomadki, gdzie co wtorek o godz. 15:00 prowadzę Live'y, w których odpowiadam na Wasze pytania lub podpowiadam jak skutecznie działać online. Kliknij w obrazek obok i dołączy do grupy:

Podziel się w komentarzu swoimi przemyśleniami na temat etapów budowani biznesu online!