26
Cze
2017
0
jakiej strony portzebujesz by pozyskiwac klientów

Jakiej strony www potrzebujesz by POZYSKIWAĆ NOWYCH KLIENTÓW, kiedy startujesz ze swoim biznesem online.

Jeśli startujesz ze swoim biznesem, to jednym z pierwszych kroków jest stworzenie internetowej. Miejsca w sieci, które będzie Cię reprezentowało i zapraszało do kontaktu z Tobą.
Jak stworzyć taką stronę, która będzie PIĘKNA, będzie pasować do Twojej osobowości i jednocześnie będzie POMAGAŁA ZARABIAĆ? Jakie elementy muszą znaleźć się na takiej stronie? Jak to zrobić by nie stracić mnóstwa czasu, energii i pieniędzy? Jakiej strony potrzebujesz na początku swojej drogi biznesowej by zacząć ZARABIAĆ?

Obejrzyj nagranie live'a, na którym opowiadam o tym jakiej strony potrzebujesz na start, kiedy dopiero ruszasz z biznesem lub wciąż nie masz strony.

Jakiej strony potrzebujesz, kiedy ruszasz z biznesem

Jeśli  chciałabyś stworzyć swoją własną stronę w oparciu o archetyp swojej marki, która będzie Ci pomagać w zdobywaniu nowych klientów, zapisz się by otrzymać nagranie webinaru: "Jak zbudować prostą i pasującą do Twojej marki stronę wizytówkę, która pomoże Ci zarabiać kiedy startujesz z biznesem online. "

Jeśli spodobało Ci się nagranie Cyfrowy launch z IKIMASĄ  to zapraszam do grupy na Facebooku Cyfrowe Nomadki, gdzie co wtorek o godz. 15:00 prowadzę Live'y, w których odpowiadam na Wasze pytania lub podpowiadam jak skutecznie działać online. Kliknij w obrazek obok i dołączy do grupy:

Podziel się w komentarzu swoimi przemyśleniami na temat tworzenia swojej strony www!